Opis stanowiska pracy

Firma transportowo-spedycyjna poszukuje samodzielnego spedytora z doświadczeniem i kontaktami.
Do głównych obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:
- planowanie i organizacja spedycji cało pojazdowej i drobnicowej drogowej w relacji krajowej i międzynarodowej
- pozyskiwanie i realizacja zleceń transportowych
- pozyskiwanie nowych kontrahentów i utrzymywanie nawiązanych kontaktów biznesowych
-budowanie trwałych relacji biznesowych z klientami

Wymagania

- doświadczenie na analogicznym stanowisku
- biegła znajomość języka niemieckiego (znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem)
- zdolności do podejmowania szybkich i trafnych decyzji
- obsługa komputera ,programów spedycyjnych i giełd transportowych
- znajomość specyfiki branży TSL

Prezentacja firmy

Firma Euro-Trans specjalizuje się w transporcie drogowym rzeczy.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców