Opis stanowiska pracy

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie kontaktów z kontrahentami.
  • Organizacja transportu drogowego.
  • Monitorowanie realizacji zleceń oraz dbałość o terminowość wykonywanych usług.
  • Bieżąca obsługa oraz rozwiązywanie problemów związanych z transportem.

Wymagania

Pisz jeśli:

  • Masz minimum średnie wykształcenie.
  • Pracowałeś już w firmie spedycyjnej i wiesz czym się zajmuje spedytor lub studiowałeś ten kierunek na uczelni wyższej.
  • Swobodnie rozmawiasz po angielsku, jest to warunek konieczny.
  • Jesteś dobrze zorganizowany, umiesz działać pod presją czasu, lubisz wyzwania, umiesz logicznie myśleć, jesteś ambitny i potrafisz samodzielnie pracować.
  • Zależy ci na efektywnej pracy i konkretnych zarobkach a nie odsiedzeniu 8 godzin w pracy.

Nie składaj proszę CV:

  • Jeśli nie wiesz na czym polega praca spedytora !
  • Jeśli nie jesteś gotowy uczyć się i pogłębiać wiedzy !
  • Jeśli szukasz pracy, w której odsiedzisz 8h bez efektywnego działania i wykazania się !

My ze swojej strony oferujemy:

  • Stabilną pracę i atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Miłą atmosferę pracy i wyrozumiałość.
  • Pogłębienie wiedzy i rozwój osobisty.

Prezentacja firmy

Sandar Sp. z o.o. jest dostawcą usług spedycyjnych oraz logistycznych. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców