spedytor z doświadczeniem

F.H.U. Perlas

CAŁY KRAJ, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnię spedytora z doświadczeniem do firmy o profilu spedycja.
Wymagam samoorganizacji pracy ( własna baza klientów, przewoźników).
Oferuję bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia: pełen etat, umowa o pracę, stałe wynagrodzenie i premia oraz ciekawy system motywacyjny.
Proszę uważnie czytać ogłoszenie, ponieważ nie potrzebuję spawacza, sprzątaczki, fryzjerki, kosmetyczki, sprzedawcy, handlowac itp, SZUKAM SPEDYTORA! TYLKO POWAŻNE OFERTY!

Prezentacja firmy

Perlas – powstała w lutym 2014 roku, jednak jeśli ktoś jest zdani... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1 600PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja od zysku
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców