Spedytor z doświadczeniem Gorzów

Komm Spedycja Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Komm Spedycja Sp.Z o.o. spółka z udziałem kapitału niemieckiego Komm Logistik GmbH posiadająca siedzibę w Gorzowie Wlkp. poszukuje pracownika na stanowisko spedytora . Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za:

  • Aktywne pozyskiwanie i budowanie relacji z klientami i przewoźnikami
  • Negocjowanie warunków współpracy z klientami i podwykonawcami
  • Wyszukiwanie, przygotowywanie i składanie ofert ładunkowych oraz monitorowanie ich skuteczności
  • Organizacja transportów cało-pojazdowych i częściowych
  • Biegła obsługa dokumentacji realizowanych zleceń
  • Monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych
  • Optymalizacja kosztów transportowych
  • Rozliczanie przewoźników
  • Wycena transportów krajowych i międzynarodowych, w tym specjalnych
  • Dbanie o optymalne zaplanowanie tras oraz wykorzystanie floty

Wymagania

  • Doświadczenie w branży transportowej, na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość języka niemieckiego dodatkowym atutem znajomość języka angielskiego,
  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność współpracy w zespole,
  • Umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji,
  • Predyspozycje osobowościowe: komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów, elastyczność,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Prezentacja firmy

KOMM SPEDYCJA SP.Z O.O. jest spółką z udziałem kapitału niemiecki... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
bezterminowo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premia od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Logistyka