Spedytor w transporcie międzynarodowym do 3,5 t

DSL EXPRESS Daniel Pieniek

41-922 Radzionków, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma z Radzionkowa zatrudni spedytor w transporcie międzynarodowym do 3,5 t

Zakres obowiązków:

- bieżąca obsługa klientów w zakresie koordynowania transportu międzynarodowego
- bezpośrednia współpraca z przewoźnikami: negocjowanie stawek, ustalanie i planowanie warunków transportu
- pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie, utrzymywanie i rozwój długofalowej współpracy z obecnymi klientami
- monitoring obsługiwanych zleceń
- dbanie o wysoką jakość/terminowość realizowanych zleceń
- prowadzenie ewidencji realizowanych zleceń
- kontrola kosztów przewozów i rozliczenia z klientami

Oferujemy:

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie (praca na miejscu)
- możliwość rozwoju zawodowego
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system premiowy - zarobki do 8000 zł)

Wymagania

Wymagania:

- dobra znajomość angielskiego lub niemieckiego– warunek konieczny
- doświadczenie na stanowisku spedytora w transporcie międzynarodowym
- umiejętności planowania i szybkiego podejmowania decyzji
- znajomość rynku przewoźników
- bardzo dobra organizacja pracy
- umiejętności negocjacyjne

Prezentacja firmy

Podstawowa działalność firmy to Międzynarodowy Transport Expresow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców