Opis stanowiska pracy

Poszukujemy spedytora do prowadzenia 2 samochodów ciężarowych po kraju i europie.
Osoba na tym stanowisku będzie obsługiwała giełdy transportowe : trans i timocom, w tym przyjmowała zlecenia transportowe i sprawdzała je pod kątem formalnym.
Spedytor będzie współpracował z kierowcami i planował ich czas pracy.
Po wykonanym zleceniu trzeba będzie wystawić faktury do danych zleceń oraz odebrać dokumenty transportowe od kierowców.
Pracodawca może wymagać drobnych prac biurowych typu: skanowanie i przesyłanie dokumentów, nadzór na wysyłaną korespondencją .

Wymagania

Znajomość giełdy transportowej trans i /lub timocom.
Znajomość języka angielskiego lub francuskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie.
Obsługa komputera, drukarki, kserokopiarki, telefonu oraz innych sprzętów biurowych.
Dyspozycyjność,komunikatywność, operatywność, sumienność.
Mile widziane prawo jazdy.

Prezentacja firmy

Usługi remontowo-budowlane: <br/> <br/> prace demontażowe i przygotow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców