Opis stanowiska pracy

Firma C. Hartwig Gdynia S.A. poszukuje Spedytora Portowego

Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Na Zaspę 3

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • kontakt z uczestnikami obrotu portowego (z portem, terminalami, agentami statkowymi, przewoźnikami kolejowymi, kierowcami, służbami kontrolnymi, etc.),
  • nadzorowanie przeładunków,
  • nadzór nad dokumentacją,
  • ścisła współpraca z pracownikami biurowymi C. Hartwig Gdynia.

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia na stanowisku związanym ze spedycją portową,
  • dyspozycyjności (praca zmianowa, w tym w nocy i w dni wolne),
  • prawo jazdy kat B.,
  • język angielski w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pakiet świadczeń dodatkowych (opieka medyczna w Polmed, ubezpieczenie grupowe w PZU, karta Multisport, wczasy pod gruszą, Pracowniczy Program Emerytalny).

Prezentacja firmy

C. Hartwig Gdynia SA to jedna z wiodących firm na polskim rynku s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne