ManpowerGroup Sp. z o.o.

Spedytor morski

Miejsce pracy: Warszawa

Miejsce pracy: Warszawa Okęcie

Zadania:

  • Pełna realizacja zleceń w transporcie morskim i kolejowym (FCL & LCL)
  • Sporządzanie ofert handlowych
  • Kontakt z klientem, armatorami, podwykonawcami i agentami z całego świata
  • Wystawianie faktur po zrealizowanych zleceniach
  • Obsługa przesyłek w systemach portowych Gdynia/ Gdańsk
  • Sporządzanie dokumentów przewozowych MBL & HBL

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Znajomość rynku oraz procedur związanych ze spedycją morską i/ lub kolejową
  • Znajomość portowych systemów obsługi kontenerów
  • Podstawowa znajomość procedur celnych
  • Dodatkowym atutem będą posiadani klienci

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy
  • Godziny pracy 8-16
  • Możliwość rozwoju

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials