Spedytor morski

Logart

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych do prac związanych z produkcją i logistyką towarów.

Dla naszego klienta- dużego operatora spedycyjno- logistycznego, wyspecjalizowanego w świadczeniu międzynarodowych usług spedycji morskiej i lotniczej, poszukujemy kandydata na stanowisko:
SPEDYTOR MORSKI
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
• realizacja międzynarodowych usług spedycji morskiej (FCL oraz LCL), dobór przewoźników i środków transportu
• współpraca z klientami firmy w zakresie przyjmowania zleceń oraz informowania o statusie dostawy
• doradztwo i wsparcie klienta, analiza zapytań

Oferujemy:
• konkurencyjne wynagrodzenie
• przyjazną atmosferę pracy
• możliwość podnoszenia kwalifikacji
• niezbędne narzędzia pracy.

Wymagania

• co najmniej roczne doświadczenie w samodzielnej realizacji zleceń we frachcie morskim
• znajomość dokumentacji związanej z transportem morskim
• dobra znajomość j. angielskiego
• umiejętności komunikacyjne
• umiejętność dobrej organizacji pracy

Prezentacja firmy

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców