spedytor międzynarodowy

OTTO Work Force

Zabrze, śląskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Zabrze

Otto Work Force Polska dla swojego Klienta, poszukuje pracownika na stanowisko:

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

ZADANIA NA STANOWISKU:

- planowanie transportów międzynarodowych,

- kontakt mailowy i telefoniczny z klientami i firmami spedycyjnymi/transportowymi,

- obróbka dokumentacji przewozowej,

- kontakt z kierowcami.

OFERUJEMY:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Klienta,

- wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i system premiowy,

- przyjazną atmosferę pracy

WYMAGANIA:

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- znajomość giełd transportowych

- znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

- dyspozycyjność

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.