Spedytor Międzynarodowy

Prodomus Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązkiem kandydata na stanowisko Spedytora Międzynarodowego było by min:

-organizacja transportów krajowych i międzynarodowych

-nadzór nad realizacją zleceń transportowych

-negocjacja stawek z podwykonawcami

-utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami

-dbałość o wysoką jakość usług transportowych

Oferujemy:

-wszystkie niezbędne narzędzia pracy

-możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

-przyjazną atmosferę

-pracę w międzynarodowym środowisku

Wymagania

-znajomość branży TSL

-min. dobra znajomość języka angielskiego lub    niemieckiego

-sumienność i odpowiedzialne podejście do obowiązków

-kreatywność w rozwiązywaniu napotykanych problemów

-wysoka kultura osobista

-umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

Prodomus jest firmą transportową, dysponującą własnym taborem oraz świad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców