Spedytor Międzynarodowy

Hays Poland

Warszawa, małopolskie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1135613

Dla naszego klienta, lidera na rynku w branży spedycyjnej, poszukujemy aktualnie Kandydata na stanowisko:

Międzynarodowego Spedytora Całopojazdowego

Lokalizacja: Kokotów (woj. Małopolskie)

Opis stanowiska:

  • Działanie w celu aktywnego pozyskiwania nowych Klientów oraz Przewoźników
  • Realizowanie usług spedycji drogowej o charakterze krajowym lub międzynarodowym
  • Realizowanie wyznaczonych celów budżetowych pod względem sprzedaży oraz ponoszonych kosztów transportu
  • Praca w ramach giełd transportowych

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na stanowisku spedytora całopojazdowego – minimum dwuletnie
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu Klientów i Przewoźników
  • Umiejętność pracy w ramach giełd transportowych (m.in. Timocom, Transporeon, Trans.eu)
  • Mile widziana znajomość programu SPEED
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie oparte o stosunek pracy
  • Możliwość awansu na stanowisku Starszego Spedytora/Team Leadera
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system premiowy)
  • Pracę w profesjonalnym i miłym zespole
  • Możliwość dalszego rozwoju kariery
  • Organizowanie rozwojowych szkoleń dla pracowników
  • Benefity pracownicze

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy