Spedytor Międzynarodowy

Adra Trans-Pack

Tczew, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

- Organizacja transportu w relacjach międzynarodowych

- utrzymywanie i rozwój współpracy z klientami

- poszukiwanie nowych klientów i przewoźników

- dbanie o wysoką jakość oferowanych usług

Wymagania

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata

- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

- mile widziana znajomość języka niemieckiego i / lub francuskiego

- samodzielność i szybkość w podejmowaniu decyzji

- zdolności negocjacyjne

- bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o pracę

- atrakcyjne zarobki

- pracę w młodym i dynamicznym zespole

Prezentacja firmy

Firma ADRA TRANS działa w branży transportowej od 2010 roku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców