Spedytor międzynarodowy

Globtrans

Tarnowskie Góry, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • pozyskiwanie i budowanie relacji z klientami i przewoźnikami
  • organizacja przewozów całopojazdowych i częściowych
  • biegła obsługa dokumentacji realizowanych zleceń, niezbędna praktyczna znajomość przepisów
  • monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych
  • optymalizacja kosztów transportowych
  • nadzorowanie rentowności wykonywanych przewozów
  • dbanie o optymalne zaplanowanie tras oraz wykorzystanie własnej floty
  • dbanie o wizerunek firmy

Oferujemy:

  • stabilne warunki pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • możliwość dalszego rozwoju

Wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość rynku transportowego oraz zagadnień związanych z przewozami
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • inicjatywa oraz samodzielność w działaniu
  • rzetelność i determinacja w wykonywaniu obowiązków

Prezentacja firmy

GLOBTRANS EWA JANAS firma transportowa o ugruntowanej pozycji na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka