Spedytor międzynarodowy

Gi Group Sp. z o.o.

Rybnik, śląskie

Miejsce pracy: Rybnik

Zadania:

  • Planowanie i organizowanie transportów (import+eksport).
  • Negocjowanie stawek oraz warunków zlecenia.
  • Nadzorowanie obsługiwanych zleceń spedycyjnych i transportowych.
  • Koordynowanie współpracy z klientami oraz przewoźnikami.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane kierunkowe).
  • Znajomość giełd transportowych.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
  • Mile widziane doświadczenie w transporcie/spedycji.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji w swojej branży.
  • Możliwość awansu oraz rozwoju.
  • Długofalową współpracę.
  • Przyjemną atmosferę pracy.
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.