spedytor międzynarodowy

BIS-Trans

Pruszków k. Warszawy, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma BIS-TRANS Małgorzata Więch specjalizuje się w realizacji zleceń transportowym w transporcie międzynarodowym i krajowym. Działalność operacyjną prowadzimy z biura w Pruszkowie k. Warszawy
Posiadamy 5 samochodów w tym cztery naczepy chłodnicze oraz 1 tzw. firankę

Poszukujemy pracownika do obsługi naszego taboru na stanowisko :
Spedytor/Dyspozytor Międzynarodowy
OSOBOM BEZ DOŚWIADCZENIA NA TYM STANOWISKU DZIĘKUJEMY !!!

Do zakresu obowiązków należą:
-pozyskiwanie i organizowanie ładunków poprzez giełdy transportowe
-kontakt z kierowcami.
-pozyskiwanie ,opieka i budowanie dobrych relacji z klientami krajowymi i zagranicznymi
-dobra organizacja pracy
-kontaktowość
Wymagania:
-znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego
-umiejętność obsługi programów transportowych typu TRANS i TIMOCOM
- doświadczenie na tym stanowisku minimum 2-3 lata

Oferujemy pracę w doświadczonej firmie transportowej (ponad 10 lat na rynku transportowym)
Praca na Umowę o Pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Zapewniamy wszystkie akcesoria potrzebne do pracy na tym stanowisku

Prezentacja firmy

Firma BIS-TRANS Małgorzata Więch specjalizuje się w realizacji zl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców