Spedytor Międzynarodowy

Locotranssped Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

  • Realizacja transportów w relacjach krajowych i/lub międzynarodowych,
  • Pozyskiwanie oraz budowanie trwałych relacji z klientami i podwykonawcami,
  • Tworzenie ofert handlowych oraz wycen dla klientów,
  • Negocjowanie warunków współpracy z kontrahentami,
  • Dbanie o wysoki standard obsługi klienta oraz świadczonych usług
  • Optymalizacja kosztów transportowych i ustalanie warunków transportu

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku bedzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość jednego z jeżyków obcych ( Angielski/ Niemiecki/Francuski)
  • Umiejętność budowania pozytywnych i trwałych relacji z klientami oraz podwykonawcami,
  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • Inicjatywa w działaniu, operatywność, skuteczność działania, optymizm,

Prezentacja firmy

Firma Locotranssped Sp. z o.o.. specjalizuje się w świadczeniu ko... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka