Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, firmy transportowo - spedycyjnej prężnie rozwijającego się oddziału w Poznaniu, szukamy pracownika na stanowisko:

spedytor międzynarodowy

Nr ref.: 42592
Praca stała
Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:
  • obsługa zleceń transportowych
  • organizacja przewodów międzynarodowych
  • optymalizacja tras i kosztów transportu
  • kontrola dokumentacji oraz terminowości realizowanych usług
  • współpraca oraz pozyskiwanie kontrahentów
  • zapewnienie wysokiej wydajności realizowanych przewozów

Oczekiwania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku ok 2 lata
  • wykształcenie wyższe, preferowane logistyka bądź pokrewne
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (mile widziana)

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • możliwość rozwoju i awansu
  • pracę w młodym zespole
  • przyjazną atmosferę w pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)