Spedytor międzynarodowy

Logart

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych do prac związanych z produkcją i logistyką towarów.

Naszym klientem jest jedna z dynamicznych firm transportowych w Polsce. Przedsiębiorstwo to oferuje usługi spedycji drogowej, głównie całopojazdowej. Obecnie na zlecenie tego pracodawcy poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- organizowanie przewozów międzynarodowych
- ładunków całopojazdowych i doładunkowych
- nadzór nad realizacją zleceń oraz jakością świadczonych usług
- współudział w opracowywaniu przetargów oraz wycen usług transportowych
- budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami i przewoźnikami

Oferujemy:
- międzynarodowe środowisko pracy
- motywujący system wynagrodzenia uzależniony od wyników pracy
- możliwość rozwoju kompetencji zawodowych

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o wysłanie swojej aplikacji.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na zamieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy Logart oraz na ich przetwarzanie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Logart. Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie wglądu, zmiany oraz usunięcia moich danych osobowych”.

Wymagania

- minimum roczne doświadczenie operacyjne w pracy na stanowisku spedytora międzynarodowego
- doświadczenie we współpracy z przewoźnikami i kierowcami własnymi
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- samodzielność oraz orientacja na realizację celu
- znajomość zasad organizacji transportu drogowego

Prezentacja firmy

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców