Spedytor Międzynarodowy

Poztel Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Spedycyjna działająca na rynku 22 lata ogłasza rekrutację na stanowisko:

Zakres obowiązków:
obsługa własnej bazy klientów i przewoźników
pozyskiwanie nowych klientów i przewoźników
Podtrzymywanie długofalowych relacji z klientami i podwykonawcami
Organizowanie przewozów międzynarodowych;
Organizacja i bieżąca obsługa zleceń spedycji drogowej;
negocjowanie stawek oraz ustalanie warunków współpracy;
Monitorowanie realizacji zleceń;
Wprowadzanie danych do systemu;

Wymagania:
Minimum 2 lata doświadczenia w spedycji;
Baza klientów i przewoźników
Znajomość w stopniu komunikatywnym przynajmniej jednego języka obcego;
Wysokie umiejętności interpersonalne zwłaszcza komunikatywność, umiejętność pracy samodzielnie i w zespole
Zaangażowanie i rzetelność

Oferujemy:
Umowę o pracę
Wynagrodzenie: podstawa + system prowizyjny;
Pracę w profesjonalnym oraz zaangażowanym zespole;
Możliwość rozwoju zawodowego;
Dla osób z poza Poznania możliwość zakwaterowania na miejscu (dotyczy tylko osób z doświadczeniem w spedycji)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym przez portal infopraca. Prosimy aplikację przesyłać w języku polskim oraz podpisywać ją imieniem i nazwiskiem.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami."

Prezentacja firmy

Poztel Sp. z o.o. działa na rynku od ponad 20 lat. Jesteśmy profesjonaln... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 750PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja od marży
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców