Opis stanowiska pracy

Sanpro Consulting to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a Klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Aktualnie dla naszego Klienta - światowego lidera z branży logistycznej - poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Spedytor Międzynarodowy

Miejsce pracy: Pietrzykowice

Zakres obowiązków:

• samodzielna organizacja transportów międzynarodowych,
• monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych,
• optymalizacja kosztów transportowych,
• rozbudowa bazy klientów i przewoźników – aktywna sprzedaż,
• rozliczanie przewoźników,
• wycena transportów krajowych i międzynarodowych,
• budowanie dobrych relacji z klientami.

Pracowników Klient oferuje:

• umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie ze światowej czołówki,
• dobre warunki wynagrodzenia,
• przyjazne i komfortowe środowisko pracy,
• rozbudowany pakiet szkoleń wdrażających do firmy i dane stanowisko,
• szkolenia wspierające wszechstronny rozwój zawodowy i osobisty,
• dodatkowe dni urlopu za staż pracy,
• opiekę zdrowotną, grupowe ubezpieczenie, karty sportowe i bogatą ofertę dodatków socjalnych (np. wczasy pod gruszką, bony świąteczne).

Wymagania

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
• mile widziana znajomość języka niemieckiego,
• min. 2 – letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• gotowość do pracy na 2 zmiany (8.00 – 16.00, 16.00 – 22.00),
• znajomość przepisów związanych z wykonywaną pracą,
• doskonała organizacja pracy,
• samodzielność i determinacja w osiąganiu celu,
• znajomość rynku przewoźników,
• znajomość Excela.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców