Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o.

Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o. (nr certyfikatu 7037)

poszukuje pracownika na stanowisko:

Spedytor międzynarodowy

Od: Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Piastów

Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o. ( nr certyfikatu 7037) dla swojego Klienta, firmy świadczącej wysokiej jakości usługi spedycyjne i transportowe w Polsce i Europie, poszukuje kandydata na stanowisko:

Oferujemy:

  • umowę o pracę w renomowanej firmie,
  • pracę w młodym, dynamicznym i ciekawym środowisku,
  • przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki (stała gwarantowana podstawa plus atrakcyjna prowizja od wypracowanego zysku),
  • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko,
  • narzędzia potrzebne do pracy (komputer, telefon).

Obowiązki:

  • bezpośrednia sprzedaż usług spedycyjnych,
  •  kompleksowa opieka nad klientem,
  • przyjmowanie i realizacja zleceń spedycyjnych oraz koordynacja przebiegu transportu,
  • nadzór nad kierowcami,
  •  telefoniczna windykacja należności,
  • bsługa giełdy Trans, TimoCom, Transporeon,
  • praca w systemie informatycznym,

• mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe – transport, spedycja logistyka,

• co najmniej 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora,

• wiedza z zakresu Transportu, spedycji, logistyki.

• znajomość przepisów prawa o ruchu drogowym oraz ustawy o transporcie drogowym,

• świadomość kosztowa przy planowaniu transportu,

• umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych oraz bezpośrednich z klientami,

• mile widziane posiadanie własnej bazy kontaktów,

• co najmniej komunikatywna znajomość języków obcych (język angielski, niemiecki lub inne).