Spedytor międzynarodowy

Adecco Poland Sp. z o.o.

Mikołów, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Mikołów

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/tki na stanowisko:

Nr ref.: Sped/02/15/KTW

Obowiązki:

• Obsługa zleceń spedycyjnych

• Organizacja i planowanie transportów w ruchu międzynarodowym

• Prowadzenie dokumentacji transportowej

• Monitorowanie realizacji zleceń

• Przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków współpracy z Klientami firmy

Wymagania:

• Doświadczenie na stanowisku spedytora w dużych firmach

• Znajomość zagadnień związanych z organizacją drogowego transportu międzynarodowego

• Dobra znajomość języka angielskiego

• Umiejętność budowania długotrwałych relacji z Klientami

• Bardzo dobra organizacja pracy własnej i dyspozycyjność

Oferujemy:

• Umowę o pracę na pełen etat

• Wynagrodzenie stałe + system premiowy

• Oferta pracy stałej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.