Spedytor Międzynarodowy

Sales For

Lublin, lubelskie

Sales For

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą. poszukuje w imieniu swojego Klienta - firmy należącej do europejskiej grupy transportowo-spedycyjnej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Nr ref: SMN/W/27/2017

Główne zadania i zakres odpowiedzialności:

  • pozyskiwanie klientów oraz przewoźników w transporcie międzynarodowym,
  • przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków współpracy,
  • pozyskiwanie zleceń gwarantujące efektywne wykorzystanie floty własnej oraz obcej,
  • obsługa zleceń zgodnie z parametrami jakościowymi firmy oraz Klientów,
  • współpraca z klientami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi celem uzyskania konkurencyjnych rozwiązań cenowo-operacyjnych, realizacji zleceń,
  • negocjacje z klientami,
  • poszukiwanie nowych rozwiązań podnoszących konkurencyjność firmy,
  • nadzór nad dokumentacją spedycyjną,
  • tworzenie bazy podwykonawców, przewoźników kontraktowych.

Wymagania:

  • co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy w dziale spedycji międzynarodowej,
  • znajomość zagadnień związanych ze spedycją międzynarodową,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym,
  • znajomość innego języka obcego – mile widziana,
  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta,
  • doświadczenie we współpracy z podwykonawcami,
  • umiejętność dostosowania się do obowiązujących procedur,
  • wiedza z zakresu przepisów celnych,
  • znajomość rynku przewoźników,
  • biegłej znajomości MS Office (Word, Excel),

Umiejętności interpersonalne:

  • asertywność, umiejętność argumentacji,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • wysoka motywacja wewnętrzna,
  • umiejętność przejęcia inicjatywy,
  • aktywność i dynamizm w działaniu, zorientowanie na Klienta

Oferujemy:

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę.
Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim za pomocą przycisku Aplikuj:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Sales For