Dla Naszego Klienta międzynarodowej firmy z branży spedycyjnej, poszukujemy Kandydatek/ Kandydatów na stanowisko:

spedytor międzynarodowy

Nr ref.: 41158
Praca stała
Lokalizacja: Kąty Wrocławskie

Zakres obowiązków:
  • Realizacja i koordynacja zleceń spedycyjnych w krajowym i międzynarodowym transporcie kontenerowym drogowym i kolejowym
  • Współpraca operacyjna z działem morskim oraz z zagranicznymi biurami firmy na całym świecie,
  • Utrzymywanie i rozwój długofalowych relacji z klientami oraz dostawcami usług
  • Dbałość o odpowiedni dobór podwykonawców, negocjowanie stawek i warunków współpracy z dostawcami
  • Prawidłowe i terminowe rozliczanie zleceń
  • Realizacja założonych KPI
  • Dbanie o wysoki poziom jakości usług i wizerunek firmy,
  • Raportowanie do Team Leadera Spedycji Drogowej

Oczekiwania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata (mile widziane w międzynarodowej firmie logistycznej)
  • Bardzo dobra znajomość procesów spedycyjnych i dokumentacji związanej z transportem morskim/drogowym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, język niemiecki będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe)
  • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office
  • Zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność planowania, ustalania priorytetów, szybkiego reagowania na zmieniające się warunki

Oferta:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Partnerskie podejście do pracownika
  • Pakiet dodatkowych benefitów (karta Multisport, ubezpieczenie zdrowotne)

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)