Spedytor Międzynarodowy

K&B

Gorzów Wlkp., lubuskie

Opis stanowiska pracy

Opis zadań na oferowanym stanowisku:
- zapewnienie profesjonalnej realizacji zleceń, dotyczących międzynarodowych transportów drogowych,
- monitorowanie wykonywanych zleceń,
- optymalizacja kosztów transportu,
- dbałość o jakość dostaw,
- zarządzanie flotą samochodową ( busy do 3,5 tony)
- nadzorowanie dokumentacji transportowej.

Wymagania stawiane kandydatom:
- wykształcenie średnie lub wyższe
- znajomość języka niemieckiego i/lub języka angielskiego,
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- zaangażowanie, rzetelność, komunikatywność
- zdolności analitycznego myślenia oraz dokładności i skrupulatności
- umiejętność organizacji pracy własnej oraz radzenia sobie ze stresem.

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia,
- pracę w przyjaznej atmosferze
- bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na maila, poprzez "Aplikuj"

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą transportową z Gorzowa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców