Opis stanowiska pracy

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu skupiającego ponad 350 oddziałów na całym świecie z 24 tysiącami pracowników, świadczącego pełen wachlarz usług logistycznych.

Poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Spedytor międzynarodowy

OBOWIĄZKI / ZADANIA

  • sprzedaż usług spedycyjnych drogowych
  • budowanie bazy klientów
  • organizacja i prowadzenie spotkań handlowych w celu nawiązania współpracy
  • analizowanie potrzeb klientów i doradzanie w zakresie doboru optymalnych rozwiązań
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • zarządzanie dokumentacją spedycyjną
  • raportowanie postępów w osiąganiu celów sprzedażowych
  • negocjowanie warunków współpracy z podwykonawcami
  • współpraca z zespołem

WYMAGANIA

  • doświadczenie w sprzedaży usług transportowych lub spedycyjnych
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność budowania długoterminowych relacji z klientem
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych
  • umiejętność docierania do osób decyzyjnych
  • obowiązkowa znajomość języka angielskiego, znajomość języka włoskiego będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY

  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę pracy

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma Rhenus Port Logistics oferuje dopasowane do klienta rozwiąz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi