Spedytor międzynarodowy

Agencja Headhunters

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Headhunters działająca na rynku polskim i zagranicznym dla swojego klienta, firmy spedycyjnej, specjalizującej się w transporcie drogowym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska pracy:

- aktywne pozyskiwanie przewoźników oraz klientów na usługi spedycyjne

- nawiązywanie współpracy z firmami transportowymi

- planowanie i ustalanie warunków transportu

- dbanie o optymalizację kosztów spedycyjnych

- działania logistyczne związane z ustalaniem grafiku i nadzorowaniem przewożonego ładunku

Oferujemy:

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- bardzo dobrą atmosferę w pracy

- wysokie wynagrodzenie podstawowe (do negocjacji) plus prowizja od sprzedaży (górna granica nie jest określona)

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Wymagania

Oczekiwania:

- min. 2 lata doświadczenia na stanowisku spedytora międzynarodowego – warunek konieczny

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego (dodatkowo znajomość innego języka w stopniu komunikatywnym będzie atutem)

- biegła obsługa komputera

- dyspozycyjność, zaangażowanie, wysokie zdolności negocjacyjne

- mile widziane prawo jazdy kat. B

- mile widziana znajomość zagadnień ADR

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców