DEDAL Sp. z o.o. Sp. k. DEDAL Sp. z o.o. Sp. k. DEDAL Sp. z o.o. Sp. k. DEDAL Sp. z o.o. Sp. k.
W związku ze zwiększeniem floty firma transportowa z siedzibą w 58-200 Dzierżoniowie zatrudni:

spedytor międzynarodowy

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Jedną z dziedzin, którą zajmuje się firma DEDAL Sp. J. jest transport międzynarodowy. Na rynku TSL działamy od 1994r. Obecnie firma liczy około 110 pracowników, dysponuje flotą 70 pojazdów 13,6m, 24t oraz może pochwalić się współpracą z renomowanymi producentami i globalnymi spedycjami.
Pilnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Spedytor Międzynarodowy
Region: dolnośląskie
Opis stanowiska:

Podstawowe zadania na stanowisku:
• Planowanie i koordynowanie procesów transportowych na trasach międzynarodowych dla floty 70 zestawów transportowych 24t (ciągnik siodłowy + naczepa firana 13, 6 m, 24t , ),
• Optymalizacja wykorzystania powierzchni ładunkowej pojazdów oraz tras przejazdów,
• Kontakt z kontrahentami (firmy produkcyjne, operatorzy spedycyjni, itd.),
• Zarządzanie transportem ładunków całopojazdowych z PL (Dolny Śląsk) do i z Europy zachodniej oraz południowej (D, NL, BE, UK, AT, IT, FR, SP),
Cel tworzenia stanowiska:
• Chęć sprostania oczekiwaniom klientów,
• Wzrost liczebności floty o 20%.

Oferujemy:
• Wynagrodzenie: bardzo atrakcyjne wynagrodzenie + dodatkowe premie
• Urządzenia: samochód firmowy, laptop, smartfon,
• Szkolenia: dotyczące branży transportowo-spedycyjnej,
• Czas pracy: 8-16, lub 9-17,
• Kultura organizacyjna: imprezy integracyjne, indywidualne podejście do natężenia pracy pracownika oraz organizacji pracy
• Inne warunki zatrudnienia: praca w zgranym zespole i miłej atmosferze

Wymagania:
Wiedza:
• Znajomość rynku transportu i spedycji (lokalnego oraz UE),
• Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
• Własna baza potencjalnych zleceniodawców mile widziana,
• Wiedza z zakresu przepisów dot. czasów jazdy i pracy kierowców.
Doświadczenie:
• Doświadczenie w zarządzaniu flotą pojazdów 24t w relacjach międzynarodowych,
• Doświadczenie w pracy z kierowcami kat. C + E,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.