Opis stanowiska pracy

Pozyskiwanie nowych klientów i przewoźników.
- Planowanie przewozów międzynarodowych.
- Nadzorowanie realizacji zleceń oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji.

Oferujemy:
- Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym zespole.
- Pracę w oparciu o umowę o pracę.
- Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
(po okresie próbnym na czas nieokreślony)
- telefon służbowy bez limitów

Wymagania

Min. średnie wykształcenie.
- Bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy.
- Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
- Umiejętność podejmowania decyzji, samodzielność.

- MILE WIDZIANA -
własna baza transportowa / baza producentów/odbiorców
znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym , mile widziana znajomość języka francuskiego, włoskiego

Prezentacja firmy

www.interstef.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 850PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców