Opis stanowiska pracy

Grupa Elsen jest międzynarodowym przedsiębiorstwem o ugruntowanej pozycji na rynku. Firma działa z powodzeniem od ponad 150 lat z na rynku europejskim. Z firmy typowo transportowej staliśmy się nowoczesnym operatorem logistycznym zatrudniającym ludzi o najwyższych kompetencjach oraz śmiało spoglądających w przyszłość.

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

Miejsce pracy: Gorzów Wlkp.

Jeżeli:
• interesujesz się szeroko rozumianą logistyką
• znasz dobrze język obcy bądź języki obce
• jesteś dynamiczny, łatwo nawiązujesz kontakty, posiadasz zdolności negocjacyjne, organizacyjne i niczym niepohamowaną chęć dalszego rozwoju, asertywność nie jest ci rzeczą obcą

Dołącz do nas!

Gwarantujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjny system premiowy
• Pracę w międzynarodowej firmie
• Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia)

Prezentacja firmy

Grupa Elsen jest międzynarodowym przedsiębiorstwem o ugruntowanej pozycj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców