SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

Poztel Sp. z o.o.

60-195 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Spedycyjna działająca na rynku ponad 20 lat poszukuje osób na stanowisko:
Spedytor Międzynarodowy
Miejsce pracy: Poznań
Do Twoich obowiązków będzie należało:

Organizacja i bieżąca obsługa zleceń spedycji drogowej,
Wystawianie oraz przyjmowanie dokumentacji przewozowej,
Rozwój bazy klientów i przewoźników,
Negocjowanie warunków wykonania zleceń z przewoźnikami i klientami,
Nawiązywanie i podtrzymywanie długofalowych relacji z kontrahentami.

Nasze oczekiwania:

Minimum 2 lata doświadczenia w spedycji,
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację e-mailową i telefoniczną,
Znajomość drugiego języka obcego będzie dużym atutem.

W zamian oferujemy:

Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
Wynagrodzenie: podstawa+prowizja,
Pracę w profesjonalnym oraz zaangażowanym zespole;
Możliwość rozwoju.

Prezentacja firmy

Poztel Sp. z o.o. działa na rynku od ponad 20 lat. Jesteśmy profesjonaln... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców