Spedytor międzynarodowy -

Easy Trade International

09-472 Słupno, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób na stanowisko spedytora międzynarodowego w systemie home-office

Oferujemy umowę o pracę (4000 PLN brutto) + udział 15% w wypracowanej marży

Opis stanowiska :
- aktywne, skuteczne poszukiwanie nowych klientów i firm przewozowych
- organizowanie transportów międzynarodowych zgodnych z potrzebami klienta oraz standardami firmy
- prowadzenie dokumentacji operacyjnej
- kontrola kosztów przewozów i rozliczenia z klientami
- kontrola płatności i podejmowanie działań windykacyjnych

Wymagania

- baza własnych klientów oraz przewoźników
- minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku spedytora krajowego i międzynarodowego
- wykształcenie minimum średnie
- budowanie długotrwałych i partnerskich relacji z klientami
- aktywne i skuteczne pozyskiwanie ładunków i przewoźników
- rozwój działalności spedycyjnej

Prezentacja firmy

Ideą firmy Easy Trade International jest dopasowanie się do potrz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
15% od wypracowanej marży
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców