Spedytor Międzynarodowy

Ak-Sped Sp. z o.o.

05-420 Józefów, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• Organizacja oraz bieżące monitorowanie realizacji zleceń międzynarodowej spedycji drogowej;
• Pozyskiwanie i realizacja zleceń transportowych;
• Planowanie własnych środków transportu;
• Wyszukiwanie i współpraca z podwykonawcami;
• Tworzenie i podtrzymywanie dobrych relacji z Klientami i podwykonawcami;
• Negocjacja kontraktów transportowych z podwykonawcami, partnerami biznesowymi oraz Klientami w celu podniesienia efektywności oraz rozwoju biznesu.

Wymagania

• Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku spedytora międzynarodowego;
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze transportu w relacji UE – Rosja;
• Znajomość przepisów dotyczących transportu drogowego rzeczy – czasu pracy i jazdy kierowcy;
• Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność współpracy w grupie;
• Znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego, znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem;
• Praktyczna znajomość obsługi komputera: programy MS Windows, MS Office;
• Komunikatywność;

Prezentacja firmy

AK-Sped Sp. z o.o. oferuje kompleksowe usługi w zakresie transpor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców