Spedytor Międzynarodowy

MK Logistics

01-001 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- Pozyskiwanie zleceń transportowych dla własnego taboru samochodów ciężarowych / dostawczych do 3,5t na terenie UE
- Kontakt z klientem oraz rozwijanie długofalowych relacji
- Pozyskiwanie nowych klientów,
- Analiza i optymalizacja kosztów
- Dbanie o wysoką jakość wykonywanych usług

Wymagania:

- Dobra znajomość rynku usług spedycyjno -transportowych,
- Doświadczenia na stanowisku spedytora międzynarodowego / krajowego
- Wykształcenie min. średnie
- Znajomość języka angielskiego / francuskiego / włoskiego mile widziana,
- Własna baza klientów będzie dodatkowym atutem
- Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

- Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
- Atrakcyjny system premiowy
- Pracę w prężnie rozwijającej się firmie.
- Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
- Miłą atmosferę pracy

Prezentacja firmy

MK LOGISTICS firma spedycyjno-transportowa istniejąca od 2012 roku . <br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców