Spedytor międzynarodowy - Zabrze

OTTO Work Force

Zabrze, śląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Zabrze

OTTO Polska Sp. z o.o. (nr rej 2590) jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: MA/09/2018/ST

Opis stanowiska:
- planowanie transportów międzynarodowych,
- kontakt telefoniczny i mailowy z klientami i firmami spedycyjnymi/transportowymi,
- obsługa klienta zagranicznego,
- obróbka dokumentacji przewozowej,
- kontakt z kierowcami w roli dyspozytora międzynarodowego.

Wymagania:
- minimum 2.letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (warunek konieczny),
- branżowa znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
- znajomość obsługi giełd transportowych,
- mile widziana własna baza klientów,
- znajomość przepisów dotycząca czasu pracy kierowców będzie dodatkowym atutem,
- oczekujemy samodzielności, dyspozycyjności i punktualności na powierzonym stanowisku.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- atrakcyjne wynagrodzenie od 5.000 zł brutto/miesięcznie + premia,
- pracę w młodym zespole,
- możliwość zdobycia nowego doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji,
- miłą atmosferę w pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.