Spedytor międzynarodowy z j. niemieckim lub j. włoskim

Karena S.A.

Siemianowice Śląskie, śląskie

Opis stanowiska pracy

Pracując z nami będziesz odpowiedzialny za:

  • planowanie przewozów międzynarodowych pojazdami o ładowności do 3,5T,
  • poszukiwanie zleceń transportowych na giełdzie,
  • sprzedaż ładunków,
  • kontrolę realizacji zleceń transportowych,
  • optymalne wykorzystanie taboru,
  • obsługę dotychczasowych kontrahentów,
  • pomoc w zespole w kontaktach z kontrahentami obcojęzycznymi.

Dołącz do nas jeśli:

  • znasz język niemiecki lub włoski na poziomie zaawansowanym - warunek konieczny,
  • posiadasz doświadczenie na stanowisku Spedytora,
  • jesteś pozytywnie nastawiony do pracy w zespole,
  • wiesz jak rozwiązywać problemy pojawiające się w realizacji zleceń transportowych,
  • pracujesz samodzielnie i wykazujesz się inicjatywą w działaniu.

Dlaczego warto u nas pracować?

  • nie oczekujemy od Ciebie własnej bazy klientów/ przewoźników,
  • umowa o pracę jest u nas w standardzie,
  • gwarantujemy pakiet benefitów nie tylko dla pracowników, ale również dla Twojej rodziny (m. in. karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, bony na święta, wyjazdy integracyjne),
  • praca u nas jest stacjonarna, od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00,
  • oferujemy wysokie wynagrodzenie podstawowe + comiesięczne premie,
  • panuje u nas rodzinna, nieformalna atmosfera, która nie jest tylko pustym sloganem,
  • nie tłamsimy Twojej kreatywności poprzez pracę odtwórczą i ogłupiające procedury,
  • wszyscy gramy do jednej bramki, uwielbiamy pomysły i kreatywność. Nie narzucamy z góry zasad działania. Twój głos ma znaczenie i nie niknie w korporacyjnych korytarzach.

Wymagania

KARENA S.A. - działamy od 1992 roku w kilku obszarach. Oferujemy m in. usługi spedycyjne na terenie kraju i w Europie ze szczególną dbałością o wysoki standard bezpieczeństwa przewożonych ładunków. Wachlarz naszych usług uzupełnia handel ekologicznymi paliwami stałymi. Prowadzimy również placówkę partnerską Alior Banku.

Powiększamy jedną z naszych Sekcji Spedycji - transport pojazdami o ładowności do 3,5T, w związku z czym poszukujemy pracownika na stanowisko:

Prezentacja firmy

Karena S.A.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Inne