Opis stanowiska pracy

Do obowiązków pracownika należałoby min:
-organizacja transportów krajowych i międzynarodowych
-nadzór nad realizacją zleceń transportowych
-negocjacja stawek z podwykonawcami
-utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami
-dbałość o wysoką jakość usług transportowych

Oferujemy:
-wszystkie niezbędne narzędzia pracy
-możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
-przyjazną atmosferę
-pracę w międzynarodowym środowisku
-atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
- pakiet socjalny

Wymagania

-podstawowa znajomość branży TSL

-min. dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

-sumienność i odpowiedzialne podejście do obowiązków

-kreatywność w rozwiązywaniu napotykanych problemów

-wysoka kultura osobista

-umiejętność pracy w zespole

Osobę bez doświadczenia chętnie przeszkolimy

Prezentacja firmy

Prodomus jest firmą transportową, dysponującą własnym taborem ora... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Biuro / Dokumentacja