Spedytor międzynarodowy - spedycja drogowa

LATIS Sp. z o.o. Sp. k.

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Charakter pracy:
  • pozyskiwanie nowych Klientów
  • tworzenie ofert handlowych
  • realizacja planów sprzedażowych
  • doradztwo w zakresie oferty firmy

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym wynikającym z realizacji planów sprzedażowych
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • bogaty pakiet socjalny: pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, owocowe wtorki, słodkie piątki

Wymagania

  • 2 letnie doświadczenie w branży spedycyjnej
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • samodzielność oraz orientacja na realizację celu
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość pakietu Ms Office

Prezentacja firmy

Latis Logistics jest firmą oferującą kompleksowe rozwiązania logistyczne... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inne