Spedytor Międzynarodowy Poznań

Transco Polska Sp. z o.o.

Poznań, 60-449, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

TRANSCO Polska od 1997 roku na polskim rynku poszukuje na stanowisko spedytora międzynarodowego ambitną osobę z min. 3 letnim doświadczeniem w tym zawodzie.

Obowiązki : szukanie/sprzedaż ładunków transportowych , aktywne poszukiwanie nowych klientów , prowadzenie dokumentacji operacyjnej i obsługa zleceń spedycyjnych.

Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie , samodzielność w działaniu , radzenie sobie z wieloma wyzwaniami jednocześnie w sytuacjach stresowych i pod presją czasu , dyspozycyjność , umiejętność pracy w zespole , otwartość i komunikatywność , znajomość zagadnień branży TSL .
CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny wraz z oczekiwaniami płacowymi prosimy przesłać na adres email
Oferujemy miłą i otwartą atmosfere w pracy, krótkie drogi decyzyjne oraz nowoczesny sprzęt. Atraktywne wynagrodzenie, dopasowane do własnych umiejętności.

- Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 833)”.

Prezentacja firmy

Spedycja Międzynarodowa oraz Agencja Celna

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców