Opis stanowiska pracy

Silvan Logistics jest dynamicznie rozwijającą się firmą transportowo-spedycyjną. Istnieje na rynku polskim od 2005 roku. Specjalizujemy się w dystrybucji towarów spożywczych chłodniami w temperaturach kontrolowanych, jak również w przewozach artykułów przemysłowych naczepami typu plandeka na terenie kraju oraz całej Unii Europejskiej i państw wschodnich. Posiadamy 8 oddziałów w kraju i za granicą, w których pracuje ponad 70 spedytorów. Nasza grupa realizuje około 2000 frachtów miesięcznie. W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy poszukujemy młodych, ambitnych i komunikatywnych osób do pracy na stanowisku:

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY I KRAJOWY

Obowiązki:

pozyskiwanie nowych klientów i przewoźników

utrzymywanie i rozwój dobrych relacji z kontrahentami

obsługa spedycyjna istniejącej bazy klientów firmy

monitorowanie realizacji zleceń

Kwalifikacje:

komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

samodzielność i szybkość w podejmowaniu decyzji

umiejętność organizowania własnej pracy

znajomość conajmniej jednego języka obcego umożliwiająca swobodną komunikację (spedytor międzynarodowy)

Oferujemy:

samodzielne, odpowiedzialne stanowisko

motywacyjny charakter wynagrodzenia

możliwość rozwoju zawodowego

praca w młodym zespole

Prezentacja firmy

Silvan Logistics jest dynamicznie rozwijającą się firmą transport... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców