Opis stanowiska pracy

• Planowanie i organizowanie transportu międzynarodowego oraz krajowego,

• monitorowanie i kontrola zleceń spedycyjnych/przewozu,

• pozyskiwanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z przewoźnikami,

• współpraca z klientami i przewoźnikami firmy,

Wymagania

• znajomość języka angielskiego,

• mile widziana znajomość innego języka (francuski, niemiecki),

• doświadczenie na stanowisku spedytora,

• umiejętność pracy pod presją czasu,

• zdolności organizacyjne,

• dyspozycyjność,

• wytrwałość w osiąganiu zamierzonych celów,

• umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych kontaktów interpersonalnych,

• dobra znajomość pakietu MS Office,

Oferujemy:

  •          umowę o pracę oraz premie miesięczne,
  •          szkolenia,
  •          możliwość rozwoju zawodowego,
  •          możliwość wdrażania swoich pomysłów, projektów z pełną ich koordynacją,
  •          wpływ na rozwój firmy,
  •          samodzielność i odpowiedzialność w powierzonych obowiązkach,
  •          niezbędne narzędzia do pracy: laptop, komórka.

Prezentacja firmy

Speed5 jest firmą zajmującą się spedycją międzynarodową oraz krajową. <b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców