Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/01/2017.

Spedytor Lublin

lubelskie

Ruger Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Ruger Polska z Katowic podejmie współpracę z doświadczonymi spedytorami do pracy w biurze w Lublinie

Do obowiązków spedytora będzie należało m.in. przyjmowanie oraz kontrola zleceń spedycyjnych, utrzymywanie, pozyskiwanie i rozwój współpracy z klientami i podwykonawcami, prowadzenie dokumentacji transportowej, dbałość o wysoką jakość usług.

Oferujemy pracę w młodym, zgranym zespole, stabilne i atrakcyjne zarobki w oparciu u umowę o pracę. Dla zainteresowanych istnieje możliwość pracy zdalnej/telepracy! Udostępniamy wszystkie niezbędne narzędzia pracy.

Wymagania

Oczekujemy:
- minimum rocznego doświadczenia na stanowisku Spedytora - wymóg konieczny,
- znajomości rynku - kontakty z klientami / przewoźnikami,
- otwartości w kontaktach z innymi, komunikatywności, asertywności i pewności siebie,
- znajomości topografii Europy,
- umiejętności obsługi komputera, znajomości środowiska Windows i Microsoft Office,
- poczucia humoru! :)
Mile widziana znajomość języków obcych.

Prezentacja firmy

Ruger Holding / Ruger Polska sp. z o.o.
Transport / Spedycja krajowa,... międzynarodowa.

Ruger Polska sp. z o.o. to więcej niż transport... Jesteśmy spedycją z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy usługi z zakresu organizacji transportów krajowych jak i międzynarodowych, mamy własną agencję celną, oferujemy obsługę imprez targowych na terenie kraju ale to nie wszystko...

Tak naprawdę jesteśmy Adą, Alicją, Kasią, Dominikiem, Maćkiem, drugą Alicją, drugim Maćkiem, Arkiem, Elą, Moniką, Grzesiem (troszkę rzadziej, bo zdalnie), Sylwią, Karoliną, Marysią, Joasią, Mariolą, Olą, Dorotą, Teresą, Bogdanem i Mateuszem. Jesteśmy spedytorami drogowymi i targowymi, agentkami celnymi, księgowymi, jesteśmy szefem, asystentką, koleżanką, przyjacielem i kolegą. Jesteśmy zgraną grupa pracującą z daleka od wielkich korporacji, w dobrej i uczciwej atmosferze.
Dla tego zapraszamy każdego, kto chciałby się dołączyć do naszej grupy i wspólnie pracować nad sukcesem.

Więcej informacji na naszej stronie www.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Przedział wynagrodzenia:
3.500,00 zł - 6.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Transport / Spedycja / Dystrybucja , Praca IT - Sprzedaż , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inne