Spedytor krajowy

Logart

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Logart jest agencją doradztwa personalnego, która od 2003 roku specjalizuje się w obsłudze sektorów: logistyki oraz produkcji.
Naszym klientem jest międzynarodowa sieć spedycyjna, specjalizująca się w usługach całopojazdowego transportu drogowego. W związku z planowanym rozwojem sieci biur spedycyjnych na terenie całego kraju poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPEDYTOR KRAJOWY

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:
- realizacja zleceń spedycyjnych zgodnie z wymaganiami klientów firmy
- współpraca z przewoźnikami i klientami
- aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy

Oferujemy:
- pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość rozwoju zawodowego
- atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz dobrą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o wysłanie swojej aplikacji.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Wymagania:

- minimum roczne doświadczenie w drogowej spedycji całopojazdowej
- doświadczenie w planowaniu transportów krajowych
- dobra znajomość rynku przewoźników i klientów
- samodzielność

Prezentacja firmy

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców