Orienta Polska Sp. z o.o.

Spedytor krajowy

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gliwice

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży TSL, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Bieżący codzienny kontakt z Klientem i operatorami spedycyjnymi w celu zapewnienia sprawnej obsługi zleceń
  • Organizacja transportów drobnicowych, częściowych, całopojazdowych
  • Monitoring zleceń i terminowych załadunków
  • Raportowanie Klientom bieżącego statusu realizacji zlecenia
  • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientem, partnerami spedycyjnymi i przewoźnikami
  • Wyceny pojedynczych tras i ładunków

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu
  • Komunikatywność, kreatywność, pozytywne nastawienie oraz proaktywne podejście do pracy
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, nastawienie na znajdowanie rozwiązań nawet w sytuacjach awaryjnych
  • Doskonałe zdolności organizacyjne
  • Skrupulatność, dokładność, odpowiedzialność
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta lub w branży transportowej
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Indywidulane szkolenie stanowiskowe
  • Możliwość nawiązania kontaktów międzynarodowych w Europie
  • Rozwój poprzez udział w projektach, szkoleniach oraz wymiana wiedzy i doświadczeń
  • Ciekawą pracę w globalnej organizacji z wieloma możliwościami rozwoju
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.