Spedytor krajowy. (Poznań)

P.H.U. Ryszard Chodorowski

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Chodorowski Witaszyce działa w branży budowlanej i TSL.

W Witaszycach mieści się nasza hurtownia budowlana oraz baza dla naszych naczep firmowych. W taborze posiadamy naczepy typu: firanki, platformy, wywrotki oraz specjalistyczne naczepy wyposażone w HDS. W oddziale w Poznaniu mieści się dział transportu i spedycji.

Do oddziału w Poznaniu poszukujemy:

                                   Spedytora (ki).

Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało:

- organizowanie ładunków na naczepy firmowe.

- Organizacja całego cyklu usług spedycyjno – przewozowych.

- Przyjmowanie zleceń transportowo-spedycyjnych i doradztwo w ich zakresie.

- Rozwój bazy klientów i przewoźników.

- Utrzymywanie dobrych relacji z klientami, ich obsługa oraz udzielanie porad w zakresie transportu.

Wymagania

Wymagania:

- znajomość pakietu MS Office.

- Samodzielność.

- Skrupulatność.

- Zaangażowanie.

- Umiejętność pracy pod presją czasu.

- Doświadczenie w branży TSL i znajomość krajowego rynku przewoźników będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- pracę w młodym doświadczonym zespole.

- Niezbędne narzędzia pracy.

- Stabilne warunki zatrudnienia.

- Po okresie próbnym możliwość umowy o pracę na czas nieokreślony.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Firma Chodorowski Witaszyce działa w branży budowlanej oraz trans... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców