Opis stanowiska pracy

Historia naszej spedycji sięga 2007 roku. Od początku najważniejsze były dla nas takie wartości jak: wysoka jakość świadczonych usług, terminowość, zaangażowanie, elastyczność i partnerstwo w relacjach.

Specjalizujemy się w spedycji lądowej. Posiadamy bazę zaufanych i solidnych podwykonawców. Każdego dnia poszerzamy portfolio naszych Klientów, zaufały nam największe światowe marki. Obsługujemy wszystkie kierunki na terenie Polski i Europy. Realizujemy przewozy ładunków całopojazdowych jak i częściowych. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy magazyny w trzech lokalizacjach Polsce.

Główna siedziba naszej Spedycji to Poznań, zaś oddziały zlokalizowane są w Skierniewicach i Łodzi.

W związku z rozwojem Spedycji poszukujemy Kandydatów, którzy dołączą do naszego zespołu profesjonalistów.

Pracując na stanowisku Spedytora będziesz odpowiedzialny za:
- organizacje całego cyklu usługi spedycyjno-przewozowej
- przyjmowanie zleceń spedycyjnych i doradztwo w ich zakresie
- pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie dobrych relacji z istniejącymi partnerami handlowymi
- obsługę klienta i udzielanie porad związanych z procesem spedycji
- dbałość o o dopełnienie wszelkich czynności dokumentacyjnych

Oferujemy Tobie możliwość realizacji marzeń zawodowych:
- stabilizację - dzięki umowie o pracę
- ponadprzeciętne zarobki - dzięki dodatkowemu wynagrodzeniu prowizyjnemu za zrealizowaną na zleceniach marże (docenimy każde Twoje zlecenie)
- pracę w Twoim miejscu zamieszkania - pracuj lokalnie, zarabiaj jak w stolicy
- wsparcie administracyjne - odciążymy Cie z fakturowania zleceń
- wsparcie prawne w codziennej pracy – mamy własny dział prawny
- kwartalne wyjazdy integracyjne
- nowoczesne, klimatyzowane biuro
- niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, internet)
- narzędzia umożliwiające zdalną pracę z domu
- komfortowe warunki pracy i rodzinną atmosferę
- pracę z zespołem doświadczonych spedytorów

Aplikacje zawierające CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby niniejszego ogłoszenia prosimy przesyłać, w tytule podając Spedytor Krajowy/Międzynarodowy.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.

Wymagania

Poszukujemy osób zaangażowanych, doświadczonych w pracy jako spedytor w transporcie krajowym i/lub międzynarodowym, znających rynek spedycyjny oraz klientów i przewoźników na nim działających.

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w pomocy małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom w z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców