Spedytor krajowy -międzynarodowy

Zastal Transport Sp. z o.o.

Głogów, Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma transportowo - spedycyjna do swoich oddziałów w Gorzowie oraz Wrocławiu poszukuje spedytorów krajowych i międzynarodowych.

- pozyskiwanie oraz sprzedaż zleceń transportowych,

- budowanie trwałych i długotrwałych relacji z klientami,

- przygotowanie i tworzenie ofert oraz transportowych,

- prowadzenie negocjacji handlowych,

- kształtowanie właściwego wizerunku firmy. ZASTAL TRANSPORT Sp. z o.o.

Wymagania

- min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w branży spedycyjnej / transportowej - WARUNEK KONIECZNY

- znajomość języka obcego (dotyczy spedytora międzynarodowego)

- rozbudowane umiejętności negocjacyjne, handlowe, interpersonalne w zakresie telefonicznej i mailowej obsługi klientów,

- komunikatywność, otwartość, kreatywność, ambicje,

- dodatkowym atutem będzie posiadanie kontaktów z klientami / przewoźnikami.

Prezentacja firmy

Firma ZASTAL Transport oferuje usługi w zakresie transportu i spedycji. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Administracja biurowa