Spedytor krajowy / międz. OFERTA STAŻU do zrealizowania przez PUP ZABRZE

Hermes TSL

Gliwice, 44-100, śląskie

Opis stanowiska pracy

Osoby zatrudnione na w/w stanowisku będą odpowiedzialne za:

- Organizację spedycji krajowej i zagranicznej

- Planowanie i ustalanie warunków transportu

- Pozyskiwanie nowych klientów i przewoźników,

- Budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami i przewoźnikami

- Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych klientom

- Dbanie o dobry wizerunek naszej firmy

Oferujemy:

- Wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy

- Dodatkowy system premiowy

- Indywidualny i elastyczny czas pracy - ważne są dla nas efekty

- Możliwość szybkiego awansu w tworzących się strukturach firmy

Wymagania

- Dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego

- Komunikatywność oraz łatwość nawiązywania i budowania relacji

- Znajomość MS Office

- Doskonała organizacja pracy

- Samodzielność

- umiejętność współpracy z pozostałymi pracownikami.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Prezentacja firmy

HERMES TSL to firma świadcząca usługi z zakresu transportu samochodowego... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2 lata
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 600PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
jak najbardziej
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców