Spedytor krajowy i międzynarodowy ( HOME OFFICE)

Datum Logistic Sp. j.

Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Spółka Datum Logistic w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko Spedytora krajowego i międzynarodowego. Jeżeli interesuję Cię praca w rozwijającej się firmie, pełna dyspozycyjność swoim własnym czasem, dobre warunki płacowe zależne tylko i wyłącznie od wyników Twojej pracy oraz jeśli spełniasz podstawowe wymagania naszej oferty, zapraszamy do składania aplikacji na stanowisko:

Spedytor krajowy i międzynarodowy /home office/

Opis stanowiska:

  • organizowanie transportów krajowych i międzynarodowych zgodnych z potrzebami klienta oraz standardami naszej firmy
  • planowanie i monitorowanie realizacji zleceń - dbanie o ich prawidłowy przebieg
  • terminowe i staranne wprowadzanie zleceń do systemu
  • kontrola kosztów przewozów i rozliczenia z klientami
  • budowanie długotrwałych i partnerskich relacji z klientami
  • kontrola płatności i podejmowanie działań windykacyjnych
  • aktywne, skuteczne poszukiwanie nowych klientów (poszerzanie własnej bazy klientów)

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku spedytora / dyspozytora („prowadzenie” aut) krajowego i międzynarodowego – podstawowe wymaganie
  • znajomość obsługi giełd transportowo-ładunkowych
  • baza własnych klientów – podstawowe wymaganie
  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość MS Office
  • umiejętność samodzielnego i aktywnego działania
  • komunikatywna znajomość w mowie i piśmie jęz. angielskiego lub jęz. niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne warunki - umowa o pracę
  • dobre wynagrodzenie - adekwatne do wyników pracy
  • niezbędne narzędzia pracy - laptop z dostępem do systemu firmy, telefon komórkowy
  • elastyczny czas pracy – możliwy HOME OFFICE
  • pracę w młodym zespole
  • dobrą atmosferę
  • możliwość dalszego rozwoju

Cenimy ludzi samodzielnych, komunikatywnych, otwartych i chcących rozwijać się wraz z nami!

Dodatkowe informacje: 512 267 676, 792 232 455

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Duz. Nr 133 poz. 883)”.

Prezentacja firmy

DATUM LOGISTIC SPÓŁKA JAWNA jest prężnie rozwijającą się spółką o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka